Ruzguose – dvi vasaros stovyklos

Nuotr. iš „Būk su manimi“ archyvo

Nevyriausybinė organizacija „Būk su manimi“ ne pirmą vasarą organizuoja turistines stovyklas „Keliauk su kuprine“. Šiųmetė stovykla, kupina įvairių vaikams pritaikytų veiklų, yra jau trečioji.

});

Mintimis apie tai, ką jos dalyviai veikia, ko išmoksta, dalijasi viena iš stovyklos organizatorių – „Būk su manimi“ vadovė Jolita Butkienė.

Stengiasi vaikams parodyti pasaulį

Stovyklai rengti jos organizatoriai šiemet gavo dalinį finansavimą iš Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto ir džiaugiasi tuo, kad yra žmonių, tikinčių jų sumanymais bei prisidedančių prie jų įgyvendinimo.

„Faktas, kad tik su kuprine ant pečių vaikai toli nenueitų ir mažai pamatytų, bet kuprinė mums yra svarbus atributas, nes joje privalo būti gertuvė, keletas pleistrų nuospaudoms, užrašų knygelė su tušinuku ir vietos prizams už teisingus atsakymus, nes kokia kelionė be linksmų užduočių ir dar smagesnių prizų“, – šyptelėjo pašnekovė.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto