Salės futbolininkai garbingai pasipriešino čempionams

Paskutinį metų penktadienį Viekšnių gimnazijos sporto salėje „VIP“ futbolininkai susitiko su „Kauno Žalgirio“ komanda. Žaistos Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynės.

});

Nors mažeikiškiai patyrė pralaimėjimą, tačiau po varžybų žiūrovai skirstėsi patenkinti mūsų komandos kova.

Rungtynių pradžioje mažeikiškiai praleido kelias geras progas išsiveržti į priekį, kauniečiai juos „pagavo“ kontratakose ir aštuntą minutę pirmavo rezultatu 2:0. Po kelių minučių Genaras Samsonik sumažino kauniečių pranašumą iki vieno įvarčio, tačiau blogai sužaista pirmo kėlinio pabaiga – praleisti net trys įvarčiai. Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ buvo priekyje 5:1.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pelnė ir šeštąjį įvartį, kuris pabudino mūsų komandą: vieną po kito du įvarčius pasiekė Edgaras Baranauskas, vieną – Artūr Juchno. Mūsų vartininką pakeitė penktas aikštės žaidėjas, tačiau rezultato išlyginti nepavyko. Garbingoje kovoje pralaimėta 4:6. Šį sezoną daugkartiniam šalies...