Savitarnos kasos – brukama paslauga?

Vis daugiau parduotuvių diegia savitarnos kasas, mažina kasininkų skaičių ir ragina pirkėjus verčiau naudotis savitarnos kasomis, o pirkėjams tai dažnai sukelia nepatogumų.

Pirmosios savitarnos kasos Lietuvos prekybos centruose buvo įrengtos prieš šešiolika metų. Mažeikiuose jos – naujesnis reikalas. Tokio tipo kasų plėtra prasidėjo maždaug prieš penkerius metus, o įsibėgėjo „kovidiniu“ laikotarpiu.
Prekybininkai vieną po kito vardija šių kasų privalumus: greitesnis pirkimo procesas, sklandesnis pirkėjų srautų valdymas, darbo resursų taupymas.
O pirkėjai įžvelgia trūkumų, kelia klausimų.

});

Nemalonių situacijų pasitaiko daugumai

Turbūt kiekvienas savitarnos kasas išbandęs žmogus papasakotų įvairių situacijų, kai greitai ir sklandžiai apsipirkti nepavyko.
Kai kam yra nutikę taip, kad prie kasos iškraustęs išsirinktas prekes ir susiruošęs už jas sumokėti, susizgribo, kad neturi piniginės.

Kai kam yra tekę „pasiklysti“ tarp daugybės rūšių prekių ir „įmušti“ ne to produkto kainą. Kitiems savitarnos kasų zonoje nemaloniai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto