Sedos darželio bendruomenė rūpinasi žiemojančiais gyvūnais

Nuotraukos iš asmeninio albumo

Žiema mums atneša daug džiaugsmo ir malonių akimirkų, tačiau paukščiams ir žvėreliams tai – išlikimo metas. Sniego patalas užklojo laukus ir miškus. Žvėrys ir paukščiai sunkiai susiranda maisto. Vienintelis išgelbėjimas – lesyklos ir šėryklos.
Sedos darželio bendruomenė nusprendė padėti miško gyventojams. Paskelbėme gerumo akciją ,,Baltasis badas“, kuris vyksta visą mėnesį.
Prasidėjus šalčiams, darželio ugdytiniai maitino paukščius, prižiūrėjo lesyklas, kad nepritrūktų lesalo. Pasigamino iš įvairių sėklų, grūdų, riešutų skanėstų paukščiams, kuriuos pakabino medžiuose ir krūmuose. Ugdytinės Liucijos tėvelis sukalė naują lesyklą, kuria rūpinasi ir prižiūri ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai. Nebuvo pamiršti ir žvėreliai – vaikai su šeimomis į mišką vežė jiems maisto: bulvių, morkų, kopūstų, šieno.

Nuotraukos iš asmeninio albumo

Šios mokytojų ir tėvų iniciatyvos esmė – ne tik pagelbėti miško paukščiams bei gyvūnams, bet ir padėti vaikams pažinti gamtą. Pedagogams labai svarbu, kad vaikai išmoktų būti gamtoje, saugotų ją, mokytųsi atsakingai elgtis, gamtoje atrastų daug įdomios ir prasmingos veiklos, sužinotų, patirtų, pajaustų.
Nuoširdžiai dėkojame visiems gamtos mylėtojams, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.
L. JUODEIKIENĖ, Z. SAKALAUSKIENĖ
Sedos darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*