Senamiestyje pagrobtas dviratis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienio rytmetį Mažeikių senamiestyje buvo pavogtas dviratis. Policijos pareigūnai įspėja, kad atšilus orams tokių vagysčių gali pagausėti.

});

Nustatinėja įtariamojo asmenybę

Elektrinį dviratį, kuris įvertintas 1200 eurų, vagis pagrobė apie vienuoliktą valandą ryto. Šis dviratis buvo paliktas be priežiūros prie V. Burbos gatvėje esančios parduotuvės. Pirminiais policijos duomenimis, juo važiavęs žmogus trumpam užėjo į prekybos salę ir paliko dviratį neprirakintą.

Vaizdo įrašas parodė, kad nežinomas vyriškis ant šios transporto priemonės sėdo ir nuvažiavo, įtariamojo asmenybė šiuo metu nustatinėjama.

Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šios vagystės. Tai ne pirmas atvejis šį mėnesį, kai pavagiamas dviratis – praėjusį ketvirtadienį nugvelbta dviratė transporto priemonė, kurią savininkas trumpam paliko prie Gamyklos gatvėje esančios parduotuvės.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto