Sieja bendri tikslai – noras padėti žmonėms ir rūpinimasis gamta

Nuotr. iš „Būk su manimi“ archyvo

Yra tokia daugeliui lietuvių žinoma patarlė: savame krašte pranašu nebūsi.
Panašu, kad ši liaudies išmintis pasitvirtina ir kalbant apie Mažeikių rajone, Ruzguose įsikūrusias organizacijas „Būk su manimi“ ir „Dirbinyčia“. Apie šių nevyriausybinių organizacijų aktyvią veiklą tvarumo srityje daugiau žino ir ją vertina ne vietiniai, o toliau nuo mūsų rajono esančių miestų gyventojai, politikai.

});

Šių organizacijų vadovės dalyvavo Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame projekte „Lietuvos galia“, pakviestos į prezidentūrą, su kitais projekto dalyviais dalijosi informacija apie savo veiklą.

Kita vartotojiškumo pusė

Pokalbiai su „Būk su manimi“ vadove Jolita Butkiene ir „Dirbinyčios“ vadove Almante Karpiene visada būna ilgi, intensyvūs ir įdomūs.

Šių tvarumo srityje veikiančių Mažeikių rajono organizacijų įkūrėjos – praktikės. Jos drauge su būreliu savanorių kasdien mato, kokias kiekiais ir kokiu greičiu visuomenė atsikrato savo nebereikalingų, nebenorimų, nebenaudojamų daiktų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto