***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Dalyvavo baigiamajame renginyje

Autorius Santarvė.lt
Asmeninio archyvo nuotraukos

Birželio 3 dieną Mažeikių lopšelių-darželių „Žilvitis“ ir „Eglutė“ bei Kalnėnų pagrindinės mokyklos pedagogės vyko į Panevėžio gamtos mokyklą. Mažeikiškės buvo pakviestos į „Wrigley“ ir Gamtosauginių mokyklų programos kampanijos „Mažiau šiukšlių“ baigiamąjį renginį.
Savo įstaigos veiklą per šią kampaniją renginyje pristatė ir lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Margarita Jasinskienė.
Renginio metu vyko apdovanojimų įteikimas. Pedagogės taip pat apžiūrėjo Panevėžio gamtos mokyklą.

Monika BIELIAUSKAITĖ

Asmeninio archyvo nuotraukos
Pažymėti:
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content