Slaugytojų konferencija: profesinės naujienos, diskusijos, įžvalgos

LSSO prezidentė Aušra Volodkaitė konferencijos metu kalbėjo apie atstovavimą slaugytojams bei darbuotojų gerovę. Tatjanos Balčiūnienės nuotr.

Antradienį Lietuvos slaugos specialistų organizacijos Telšių skyrius Mažeikiuose surengė konferenciją „Lėtinėmis ligomis sergančių pacientų slauga, galimybės ir naujovės“.
Konferencija buvo skirta visų specializacijų bendrosios praktikos slaugytojams, akušeriams, biomedicinos ir radiologijos technologams, masažuotojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, kitiems sveikatos priežiūros specialistams.

});

Pristatė informaciją

Lietuvos slaugos specialistų organizacija (LSSO) vienija slaugos specialistų bendruomenę. Jos siekis – stiprinti vienybę ir solidarumą, pagerinti socialinę padėtį. Taip pat ji siekia, kad slaugytojų  profesija būtų vertinama, gerbiama, tinkamai panaudojama, atlyginama bei atstovaujama sveikatos apsaugos politikoje.

LSSO Telšių skyriaus surengtoje konferencijoje Mažeikiuose pranešimus pateikė lektoriai, atvykę iš sostinės ir iš kitų didžiųjų šalies miestų.

Produktų ir mokymų specialistė dr. Asta Križanauskienė susirinkusius supažindino su prenalitika (darbais iki analizės pradžios, galinčiais turėti įtakos jos rezultatams, – red....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.