Su mažeikiškio darbais susipažįsta prancūzai

Su mažeikiškio Virginijaus Tamošiūno darbais jau susipažinę vokiečiai ir prancūzai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šeštadienį Prancūzijoje, vienoje Strasbūro galerijų, vyksta mažeikiškio dailininko Virginijaus Tamošiūno darbų pristatymas.

Mažeikių dailės mokyklos mokytojas V. Tamošiūnas jau kurį laiką bendradarbiauja su Strasbūro galerija „Carre d’artistes“. Šiais metais jis gavo kvietimą pristatyti ir eksponuoti savo tapybos darbus, susitikti ir pabendrauti su meno mylėtojais.
V. Tamošiūno personalinėje darbų parodoje lankytojai pamatys 14 didelio formato ir 40 mažesnio formato tapybos darbų. Per parodos atidarymą vyko performansas, kurio metu dailininkas galerijoje tiesiogiai tapė ir kartu bendravo su žiūrovais.
Birželio 27 dieną mažeikiškis dailininkas kviečiamas į Paryžių. Čia galerijoje „L’EXPO“ vyks dar vienos jo tapybos darbų parodos pristatymas. Ekspozicijai jis pateiks 15 didelio formato tapybos darbų. Ši paroda veiks keturias savaites.
Tai ne pirmosios personalinės V. Tamošiūno darbų parodos Vakarų Europoje. 2008 metais su jo tapybos darbais susipažino Vokietijos Osterburgo ir Stendalio miestų meno mėgėjai. 2010-aisiais mažeikiškis ne tik pristatė savo darbus Paryžiuje ir Morlaix mieste (Prancūzija), bet ir dalyvavo tarptautiniame simpoziume Vokietijos mieste Schwedt.
Praėję metai V. Tamošiūno kūrybinėje biografijoje taip pat neliko be pėdsako: jo personalinė paroda buvo surengta Grenoblyje (Prancūzija).

2 Atsakymai į “Su mažeikiškio darbais susipažįsta prancūzai”

  1. Ingrida parašė:

    Malonu, kad tokį nuostabų dailininką turime. Laukiame kūrybos parodos ir Mažeikiuose.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Grazus darbai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto