Sugedęs mechanizmas prispaudė ranką

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Neįprastą gelbėjimo darbą sekmadienio vakarą atliko mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai – vadavo moterį, kuriai lovos mechanizmas prispaudė ranką.

});

Sekmadienį, apie devintą valandą vakaro, skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 paskambino J. Tumo-Vaižganto gatvės namo gyventoja, kuri pranešė, kad jai kaimynė parašė žinutę ir paprašė skubiai kviesti ugniagesius gelbėtojus. Po kurio laiko pranešėja patikslino, kad gaisro nėra, moteris negali išlaisvinti rankos.

Atvykęs Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas į trečiame aukšte esantį butą pateko kopėčiomis per balkoną. 52-ejų metų moters ranka buvo prispausta užkritusios lovos. Paaiškėjo, kad moteris atsidarė dvigulės lovos mechanizmą ir tuo metu jis užkrito ant rankos. Ranka buvo prispausta, moteris jos negalėjo ištraukti, tačiau, laimei, jai pavyko pasiekti kompiuterį ir parašyti pagalbos žinutę.

Pareigūnai išlaisvino moters ranką ir nukentėjusiąją perdavė medikams.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto