Sukčiai vis dar randa lengvatikių „investuotojų“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sukčių internete sukurtos „investavimo platformos“ vis dar traukia žmones, norinčius praturtėti greitai ir be vargo. Deja, vėliau jie pamato, kad tokiu būdu neteko ne šimtų, o tūkstančių eurų.

});

Prašo įsidiegti programėlę

Pirmasis sukčių žingsnis: įtaigių susirašinėjimų ir telefoninių pokalbių metu konsultantais apsimetantys rusakalbiai asmenys sugeba įtikinti potencialias aukas, kad investavimas į rekomenduojamas platformas yra saugus, investicijos apdraustos.

„Žmogus įkalbinamas pabandyti investuoti 100 eurų ir porą savaičių stebėti situaciją. Pirmas nurodymas, kurį jis gauna, – į mobilųjį telefoną įsidiegti programėlę, per kurią konsultantas galėtų prisijungti prie investuotojo telefono ir pats valdyti jo ekraną. Argumentas – kad būtų galima detaliau parodyti investavimo platformos puslapį ir pamokyti investuoti. Taigi žmogaus telefonas tampa lengvai prieinamas po konsultanto vardu besislepiantiems sukčiams, jiems sudaroma galimybė prisijungti prie būsimojo investuotojo telefono, jo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto