Susirūpinta žymių žmonių kapais

Vlado Burbos kapas turėtų sulaukti Regioninės Mažeikių ligoninės dėmesio, nes tai – reikšminga šiai ligoninei asmenybė.

Mažeikių rajono kapinėse dešimtimis skaičiuojama įžymių ir žinomų mažeikiškių kapų, tačiau ne visi jie yra tinkamai prižiūrimi – mirus artimiesiems dažnai šie kapai lieka apleisti ir nėra apibrėžta, kas juos turi tvarkyti.

});

Savivaldybės administracijos atstovai linkę manyti, kad tai turėtų daryti seniūnijos, nes joms pavesta prižiūrėti ir tvarkyti valstybės lėšomis palaidotų asmenų kapus, kurie neturi artimųjų. Tikimasi, kad įžymių žmonių kapų priežiūros problemas padės išspręsti ir kapinių suskaitmeninimas. Esą dabar ne visada seniūnijų darbuotojai žino, kokie iškilūs žmonės yra palaidoti jų teritorijose esančiose kapinėse.

Gyventojai susirūpino

Vienas iš tokių apleistų ir neprižiūrėtų kapų – gydytojo chirurgo Vlado Burbos. Į redakciją kreipėsi susirūpinę mažeikiškiai, kurie pastebėjo, kad šio nusipelniusio gydytojo kapas Mažeikių miesto kapinėse yra apleistas....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto