Sužaistos paskutinės ir pirmosios šio sezono varžybos

„VIP“ baigė pasirodymą Lietuvos salės futbolo taurės turnyre.
FK „Atmosfera“, ruošdamasi naujam futbolo sezonui, sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes.

});

Trečiadienį Viekšniuose Lietuvos salės futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje „VIP“ susitiko su daugkartiniu šalies čempionu „Kauno Žalgiriu“.

Intrigos šiose rungtynėse nebuvo, nes kauniečiai nuo pirmų minučių vieną po kito siuntė įvarčius į mažeikiškių vartus ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 13:1. Garbės įvartį mūsų ekipai antroje rungtynių pusėje pelnė Edgaras Baranauskas.

Ruošdamasi naujam didžiojo futbolo sezonui, FK „Atmosfera“ Klaipėdoje sužaidė pirmąsias dvejas kontrolines rungtynes su „Klaipėdos FM“ ekipa. Pirmos jų baigėsi vietos futbolininkų pergale 1:0, antrose, kur kėliniai buvo penkiomis minutėmis trumpesni, FK „Atmosfera“ nugalėjo rezultatu 3:1. Įvarčius mūsų ekipai pelnė Arnas Andriejauskas, Mangirdas Stasys ir žaidėjas, šiuo metu esantis komandos peržiūroje.