Tarakonų kare paskelbtos paliaubos?

Šią savaitę surengus susitikimą Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje, situaciją toliau aiškinosi
bei problemos sprendimo būdų ieškojo Tarybos narys Virginijus Sungaila ir Senamiesčio progimnazijos vadovybė, Savivaldybės bei jos administracijos atstovai. Autorės nuotr.

Jau daugiau nei mėnesį nerimsta aistros dėl Senamiesčio progimnazijoje galimai užsiveisusių kenkėjų. Nors tiek rajono valdžios atstovai, tiek kai kurie politikai ragina užbaigti šią „tarakonų istoriją“, nes neabejoja, kad mokyklos bendruomenė pati susitvarkys su jai iškylančiomis problemomis, tačiau ir toliau vyksta susitikimai bei ginčai šiuo klausimu.
Su problemą į viešumą iškėlusio Savivaldybės tarybos nario Virginijaus Sungailos teiginiu apie „tarakonų invaziją“ progimnazijos atstovai nesutinka, jie sako, kad padėtis kontroliuojama, mokykloje laikomasi visų higie-nos normų, o su galimais kenkėjais kovojama profilaktinėmis priemonėmis.

});

Po vieno iš tokių susitikimų, įvykusių šią savaitę, „Santarvė“ buvo informuota, kad Tarybos narys ir progimnazijos vadovas išsiskyrė draugiškai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.