Tarp įtariamųjų dėl prekiavimo narkotikais – mažeikiškis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Įtariama, kad Mažeikių gyventojas Klaipėdos mieste platino didelį kiekį narkotinių medžiagų, į pareigūnų rankas jis įkliuvo šių metų pradžioje. Vyrui gresia ilgi metai nelaisvės.

});

Kaip informuoja Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, sausio mėnesį gauta informacija dėl galimo narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo Klaipėdos mieste. Remiantis ja, Taikos prospekte pareigūnai sulaikė 21-erių metų anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti jau teistą, niekur nedirbantį klaipėdietį. Pas vyrą buvo rasta 200 tablečių su, kaip įtariama, psichotropine medžiaga, dar keliasdešimt tokių tablečių bei kitų galimai narkotinių medžiagų buvo aptikta atlikus kratą jo gyvenamojoje vietoje.

Tą pačią dieną taip pat Taikos prospekte policijos pareigūnai sulaikė minėtas tabletes, kaip įtariama, pardavusį 23-ejų metų Mažeikių miesto gyventoją. Mažeikiškis jau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto