Tarp laureatų – „Ventos“ progimnazijos bendruomenė ir viekšniškiai

„Ventos“ progimnazijos atstovai (iš kairės) mokytoja Rima Bernotienė, septintokas Dilanas ir mokytoja Justina Padskočienė apdovanojimą atsiėmė iš šalies prezidento Gitano Nausėdos rankų.
Nuotr. iš „Ventos“ progimnazijos archyvo

Antrą kartą vykusį Nacionalinio judumo iššūkį įveikė, nugalėjo ir buvo pagerbtos „Ventos“ progimnazijos bei Viekšnių bendruomenės.

});

Inicijavo prezidentūra

Antrą kartą rengtas Nacionalinio judumo iššūkis vyko nuo rugsėjo vidurio iki lapkričio vidurio, jį inicijavo Prezidentūra. Visi buvo pakviesti daugiau judėti, žingsniais konkuruoti su draugais, kolegomis, kitomis bendruomenėmis ir organizacijomis, visa tai fiksavo programėlė „#walk15“.

Į kvietimą atsiliepė dvigubai daugiau dalyvių nei praėjusiais metais – įsitraukė visų šalies miestų gyventojai, daugiau nei 400 bendruomenių ir 1100 organizacijų, dauguma bendrojo lavinimo mokyklų, visos aukštosios mokyklos ir 150 pasaulio lietuvių bendruomenių.

Trečiadienį LR Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo iššūkio, kurio metu visi dalyviai kartu net 476 kartus apėjo Žemės rutulį...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto