Tarp nuteistųjų – mažeikiškis ir jo sutuoktinė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl kyšininkavimo, dopingo medžiagų gabenimo į Šiaulių tardymo izoliatorių.
Tarp šešių nuteistųjų – dėl nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis, policijai gerai žinomas 37-erių metų mažeikiškis N. K. bei jo žmona A. K. 

});

Pareigūnas tiekė dopingą

Nusikaltimas, kurio metu buvo papirktas Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojas, buvo įvykdytas dar 2020-aisiais. Teismas nustatė, kad nusikaltimą organizavo kaltinamieji N. K. ir D. Ž., kurie tuo metu buvo suimti bei laikomi toje įkalinimo įstaigoje.

Šiaulių apygardos teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas apie nusikalstamos veikos pradžią pasakojo: „Buvo nustatyta, kad dabar jau buvusį Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotoją G. S., kuris tuo metu ėjo šios įkalinimo įstaigos Saugumo valdymo skyriaus jaunesniojo specialisto pareigas ir buvo atsakingas už suimtųjų bei nuteistųjų pasivaikščiojimų organizavimą ir jų kontroliavimą, viename Šiaulių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto