Tarp paplūdimio futbolo komandų – ir mažeikiškiai žaidėjai

Pexels.com nuotr.

Šešios komandos pradėjo kovas dėl Lietuvos paplūdimio futbolo čempionų vardo. Tarp jų – ir Mažeikių rajono garbę ginantis „Olimpas SC“.

});

Pergalė pripažinta be žaidimo

Šių metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas startavo Birštone. Mažeikiškiai turėjo žaisti tris susitikimus, tačiau, neatvykus Panevėžio rajono komandai „Dembava“, pergalė mūsų komandai buvo pripažinta rezultatu 3:0.
Pirmosiose rungtynėse „Olimpas SC“ rezultatu 2:8 nusileido Kupiškio „Narjantai“, o antrosiose rungtynėse rezultatu 3:5 pralaimėta praėjusių metų šalies paplūdimio futbolo čempionui Vilniaus „Igol“.

„Pirmosiose rungtynėse su kupiškėnais buvo itin sunku: varžovai turi savo areną, kurioje ruošėsi čempionatui, o mums dar trūko susižaidimo. Antrosiose rungtynėse su čempionais jau atrodėme geriau, likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus 3:3, praleidome įvartį, puolėme lyginti rezultato ir gavome penktą. Didžiąją dalį mūsų įvarčių pelnė Alanas Kustikovas, taip pat pasižymėjo Faustas Gauronskas ir...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto