Tarptautiniame futbolo turnyre – prizinė vieta

Apdovanojimų metu treneris Nerijus Gudaitis ir jo auklėtiniai pasidabino Lietuvos trispalve.
Nuotrauka iš komandos archyvo

Stambiame tarptautiniame futbolo turnyre Estijoje, kuriame varžėsi šešių valstybių komandos, trečios vietos taurę ir medalius iškovojo Mažeikių sporto mokyklos keturiolikmečiai futbolininkai.

});

Medaliai – po baudinių serijos 

Trenerio Nerijaus Gudaičio auklėtiniai tris dienas varžėsi Tartu mieste vykusiame futbolo festivalyje „Tartu Culture Cup“. Jie buvo vieninteliai Lietuvos atstovai šiame turnyre, kuriame sportininkai dėl medalių kovojo net devyniose amžiaus grupėse. Mažeikiškiai rungtyniavo 2009 metų gimimo sportininkų grupėje su dar dešimt ekipų iš Estijos, Latvijos ir Suomijos.

Vos atvykę į turnyrą, mūsų jaunieji futbolininkai po septynių valandų kelionės rezultatu 1:0 įveikė estų „Tameką“ bei sužaidė nulinėmis lygusiomis su Talino „Kalev“. Antrąją turnyro dieną mūsų ekipa sužaidė lygiosiomis su Suomijos ekipa 1:1, rezultatu 10:0 nepasigailėjo kitos suomių komandos ir rezultatu 3:1...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto