Taupykime – tik ne rizikuodami sveikata

Šią žiemą ugdymo įstaigose gali būti vėsiau nei įprastai. Nuotr. iš ŠMSM archyvo

Prasideda šildymo sezonas. Sunkiu laikotarpiu, brangstant šildymo kaštams, vis dažniau kalbama apie taupymo resursus. Vaikus auginantys tėvai baiminasi, kad šiam vajui pasiduos ugdymo įstaigos ir nuo to nukentės vaikai.

});

Ugdymo įstaigų vadovai pripažįsta, kad šią žiemą gali tekti gyventi vėsiau, tačiau patikino, jog nerizikuos vaikų sveikata – laikysis Higienos normų nustatytų temperatūrų.
„Santarvė“ pabandė išsiaiškinti, galbūt reikalavimai patalpų šildymui dėl sunkmečio sušvelnėjo, kokia žemiausia oro temperatūra gali būti ugdymo įstaigose, darbo vietoje, butuose.

Ugdymo įstaigos informuotos

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamentas, atsakydamas į „Santarvės“ klausimus, informavo, kad Lietuvos higienos normų reikalavimai dėl patalpų oro temperatūros ir kitų mikroklimato parametrų nesikeitė.

„Ieškant energijos vartojimo efektyvumo didinimo ir išlaidų mažinimo būdų, neturėtų būti pažeidžiami visuomenės sveikatos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto