Teismo nuosprendis – už aptiktus narkotikus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai teisėjai paskelbė nuosprendį rajono gyventojui, įtartam neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

});

Praėjusių metų gruodžio 2 d. vakarą mažeikiškiai policijos pareigūnai apsilankė viename iš Draugystės gatvės namų ir patikrino butą, kuriame gyveno 21-erių metų jaunuolis. Neradę nieko, pareigūnai užsuko ir į sandėliuką, kur aptiko ir paėmė sintetinės kilmės narkotinės medžiagos. Ekspertai nustatė, kad sintetinio narkotiko kiekis yra nedidelis, todėl buvo pripažinta, jog vaikinas padarė baudžiamąjį nusižengimą. 

Baudžiamąją bylą išnagrinėjusi Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėja jaunam mažeikiškiui skyrė galutinę 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros. Teismas jį įpareigojo visą bausmės atlikimo laikotarpį dalyvauti elgesio pataisos programoje; neatlygintinai išdirbti 80 valandų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar valstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis; uždraudė vartoti psichiką veikiančias...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto