Trenerio patirtis: eketėje galima patirti ir šoką, ir euforiją

Po maudynių Galvės ežero eketėje Ramūnas Daubaris dar kelias minutes pozavo su medaliu ir ledo gabalu. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Pirmą kartą plaukimą eketėje išbandęs mažeikiškis futbolo treneris Ramūnas Daubaris prisipažino, kad iš pradžių patyrė šoką, o po plaukimo – jį apėmusią euforiją.

});

Norėjosi palikti komforto zoną

25 metrų plaukimo varžybos eketėje organizuojamos jau septynerius metus. Šiemet tokio išbandymo mėgėjai rinkosi į Trakus. Galvės ežere iškirstoje eketėje plaukti susirinko rekordinis  240 žmonių būrys.

R. Daubaris „Santarvei“ pasakojo: „Tokį iššūkį priėmiau netikėtai. Pažįstama bėgikė Sandra Mitkevičienė pasiūlė savaitgalį važiuoti į Trakus. Pagalvojau, kad važiuosime į eilinį bėgimą, tad iš karto sutikau. Tik kiek vėliau, kai ji pasakė, jog teks plaukti, trauktis jau nebuvo kur. O ir smalsumas atsirado – išbandymas bauginantis, gerai, kad sutikau ilgai negalvojęs, kitaip būčiau neapsisprendęs, mąstęs… O dabar,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto