Turistų klubas baidarių žygį sujungė su gamtos gelbėjimo akcija

Baidarėmis plaukusių mažeikiškių surinktos šiukšlės vos tilpo ant baidarių. Nuotr. iš klubo archyvo

Atšilus orams, Mažeikių turistų klubas surengė plaukimą baidarėmis. Žygio metu klubo nariai ne pramogavo – iš Vadaksties ir nuo jos pakrančių rinko šiukšles.

});

Sulaukė palaikymo iš seniūnijos 

Idėja ne tik paplaukioti baidarėmis, bet ir surinkti šiukšles, mažeikiškiams turistams kirbėjo jau seniai. Turistų klubo vadovas Andrius Laurinavičius sakė, kad akcijų „Darom“ metu anksčiau būdavo žygiuojama Ventos pakrantėmis ir renkamos šiukšlės.

„Šios akcijos dalyviai į vandenis nebrenda, todėl pagalvojome: mes turime inventoriaus, matome, kad plastikas vandeniu neretai keliauja su mumis kartu, todėl nusprendėme, jog mums patogiau surengti šiek tiek kitokį šiukšlių rinkimą. Pernai taip šiukšles rinkome plaukdami Dubysos upe“, – „Santarvei“ pasakojo klubo vadovas.

Idėją palaikė Laižuvos seniūnija, ji talkininkams parūpino maišų šiukšlėms. Tad keturiolika klubo narių ir jiems prijaučiančiųjų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto