Turistų klubo nariams vasaros savaitgaliai neprailgo

Baidarėmis turistai dažniausiai pasirenka dviejų dienų keturiasdešimties kilometrų ilgio maršrutą.

Plaukimas baidarėmis, žygis dviračiais, mini olimpiada Varduvos ir Ventos upių santakoje – taip vasaros savaitgalius leido Mažeikių turistų klubo nariai.

});

Žygio formatas – pažintinis

Vienas iš tolimiausių mažeikiškių turistų žygių – liepą surengtas pėsčiųjų žygis Simono Daukanto keliais. Per vienuolika dienų buvo nužygiuota daugiau kaip trys šimtai kilometrų. Tačiau tai tik du vasaros savaitgaliai…

Mažeikių turistų klubo vadovas Andrius Laurinavičius pasakojo, kad metų, taip pat ir vasaros maršrutai sudaromi lapkritį–gruodį, o paskui stengiamasi šiuos planus vykdyti.

Vienas pirmųjų vasaros žygių surengtas birželį, kai aštuoni ekipažai po du žmones Bartuvos upe nuo Skuodo baidarėmis plaukė iki kaimyninėje Latvijoje esančios Nicos.
„Standartiškai mes pasirenkame keturiasdešimties kilometrų atstumą, jis įveikiamas per dvi savaitgalio dienas. Per dieną įveikti pusę maršruto vieniems yra norma, kiti jaučia nuovargį, tačiau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto