Tvarka mieste – nuolatinė aktualija

Žmonės, pardavinėjantys įvairias prekes Gabijos tako prekyvietėje, skundžiasi, kad jie už savo stovėjimo ir prekybos vietą susimoka, o vairuotojai čia, šalia, nemokamai stato savo transporto priemones.

Nors naujoji rajono valdžia dar nedirba nė 100 dienų, Tarybos opozicijos atstovai vadovus kviečia į susitikimus ir prašo atsakyti į, jų teigimu, gyventojams aktualius klausimus.
Tiesa, jei pirmuose susitikimuose gana aktyviai dalyvavo daugelis opozicijos narių, tai į paskutinį atėjo vos vienas iš 13 Taryboje dirbančių rajono politikų.
Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė atsakė ir į šio susitikimo metu pateiktus, ir į „Santarvės“ skaitytojus dominančius klausimus.
Deja, Savivaldybės administracijos vadovės ir specialistų atsakymai nudžiugins ne visus mažeikiškius.

});

Vienas už visus?

Savivaldybės tarybos opozicija paskelbė, kad susitiks su Savivaldybės administracijos direktore J. Kekyte ir šiame susitikime bus kalbama mažeikiškiams aktualiais klausimais.
Į praėjusią savaitę surengtą susitikimą iš Tarybos opozicijos atvyko...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto