Ugnis nusinešė žmogaus gyvybę

Kai ugnies plitimas buvo sustabdytas, šiame name, po spalių sluoksniu ir degėsiais, ugniagesiai aptiko žmogaus kūną.

Pirmadienio pavakarę Palnosuose užgesinus gaisrą, gyvenamojo namo virtuvėje rastas stipriai apdegęs nenustatytos tapatybės, kaip įtariama, moters kūnas.

});

Antradienio naktį nedaug trūko, kad tame pačiame name tragedija pasikartotų. Tik kaimynų, pamačiusių iš namo vėl sklindančius dūmus ir iškvietusių ugniagesius gelbėtojus, dėka pavyko išvengti kitos nelaimės – į gaisravietę sugrįžęs ir užmigęs vyriškis buvo perduotas medikams.

Gaisrą pastebėjo kaimynai 

Gaisras Palnosuose, Rugių gatvės name, kilo kiek po trečios valandos dienos. Valandą gaisrą gesinę ugniagesiai gelbėtojai įėjo į vidų ir virtuvėje, prie durų, aptiko, kaip įtariama, čia gyvenusios 49-erių metų moters kūną.

Artimiausias kaimynas „Santarvei“ pasakojo: „Po naktinės pamainos miegojau namuose, antro aukšto kambaryje. Man paskambino bendradarbiai, pakalbėjau ir jau ruošiausi keltis išgerti kavos, bet žvilgtelėjau pro langą –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto