Ugnis siautėjo Pervažos gatvėje

Naktį įsiplieskusi ugnis visiškai sunaikino karkasinio sandėliuko pastatą, šalia esantys pastatai nukentėjo, tačiau nežymiai. Autoriaus nuotr.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį į gaisrą, kuris kilo Pervažos gatvėje įsikūrusios parduotuvės pastate, skubėjo du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, jiems į pagalbą buvo išsiųsti Viekšnių ir Balėnų ugniagesių komandos vyrai.

});

Apie gaisrą buvo pranešta po trečios valandos nakties. Kai mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai atvyko į vietą, degė karkasinis sandėliukas, dūmai sklido iš šalia esančio administracinio pastato, atvira liepsna degė kieme stovintis automobilis „Renault Master“.

Ugnies plitimą pavyko sustabdyti po keturiasdešimties minučių, liepsnos nepersimetė nei į administracinį pastatą, nei į parduotuvę. Prieš penktą valandą ryto gaisras buvo likviduotas.
Jo metu sudegė karkasinis sandėliukas, nudegė dalis mūrinio administracinio pastato
sienų apšiltinimo, aprūko patalpos, apdegė metalinis konteineris su makulatūros atliekomis. Ugniagesiai gelbėtojai taip pat išardė dalį parduotuvės pastato...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto