Už lopšelius-darželius tėvai mokės daugiau

Mažeikiškiams tėvams už vaikų maitinimą ikimokyklinio ugdymo įstaigose teks mokėti apie 17 proc. daugiau nei iki šiol. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Savivaldybės tarybos narių dauguma nusprendė pabranginti vaikų išlaikymą rajono lopšeliuose-darželiuose, įgyvendinančiuose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.
Lopšelinukų ir darželinukų tėvai bei globėjai dabar kur kas daugiau mokės už vaikų maitinimą, pabrango ir mokestis, skiriamas ugdymo priemonėms įsigyti.
Politikams patvirtinus Atlyginimo už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigose nustatymo tvarkos aprašą, tėvų mokamas atlygis už vaikų maitinimą padidėjo 17 proc. Padidintas ir vadinamasis „abonentinis“ mokestis, kurį tėvai ar globėjai vaiko ugdymo įstaigai moka kiekvieną mėnesį, nepriklausomai nuo to, kiek dienų vaikas ją lankė.

});

Dar viena naujovė – tėvams, pageidaujantiems, kad vaikai vasarą lankytų budintį lopšelį-darželį, už šiuos mėnesius teks susimokėti iš anksto.

Didelių diskusijų nesulaukė

Iki šiol kiekvienas sprendimo projektas, pagal kurį didėja

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto