Už vairavimą išgėrus – dideli nemalonumai

Girtų rajono gyventojų kelionė Lėtenių link baigėsi pakelės griovyje. Nuotr. iš policijos archyvo

Stikliuką pakilnoję ir po to prie vairo sėdę žmonės nepagalvoja apie skaudžias pasekmes – toks neatsakingas elgesys gali sukelti tragiškų nelaimių, gali tekti sumokėti didžiules baudas ir išsiskirti su savo automobiliais.

});

Atsakomybės neišvengs

Trečiadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro, Žemaitijos gatvėje, prie „Circle“ degalinės, įvyko avarija – automobilis atsitrenkė į kelio ženklą. Įprastai tokiais atvejais vairuotojas iškviečia policijos pareigūnus, kurie užregistruoja eismo įvykį. Šį kartą vairuotojas iš avarijos vietos pasišalino, tačiau nepagalvojo, kad miestas stebimas vaizdo kameromis.

Ketvirtadienį, apie dešimtą valandą ryto, į avariją sukėlusio vairuotojo duris pasibeldė policijos pareigūnai. Pažeidėjui tuo metu buvo nustatytas 0,59 promilės girtumas.

Nors vairuotojas teigė, kad alkoholį vartojo jau po sukeltos avarijos, mažeikiškiui tai kainuos brangiai – Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad alkoholį vartojusio...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto