Vaikų aikštelės – podukros vietoje?

Seniūnijos ir komisijos sprendimui, kad būtina nugriauti pavojų keliančius karkasus,
pritarė ir Savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupė. Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Mažeikių mieste yra per 40 vaikų žaidimų aikštelių, kurias prižiūri seniūnija. Miesto seniūno teigimu, aikštelės prižiūrimos: tikrinamos kas savaitę, remontuojamos pagal poreikį, darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė.

});

Gyventojai socialiniuose tinkluose išreiškia ir kitokią nuomonę. Mažeikiškiai pasigenda naujų, modernesnių, spalvingesnių vaikų žaidimų aikštelių. Kad jos prastėja, sutinka ir aikštelių eksploatacinę priežiūrą atliekantis Savivaldybės specialistas.
Neseniai posėdžiavusi Mažeikių rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupė taip pat konstatavo, kad būtina atnaujinti kai kurias vaikų žaidimų aikšteles.

Sukėlė diskusijų socialiniuose tinkluose

Gyventojų diskusijų apie vaikų žaidimų aikšteles Mažeikiuose sukėlė Savivaldybės tarybos nario Virginijaus Sungailos „Facebooko“ paskyroje patalpintos nuotraukos, kuriose užfiksuota, kaip vasarai aikštelės paruoštos Klaipėdoje, Gargžduose ir Mažeikiuose. Skirtumai yra akivaizdūs ir ne Mažeikių naudai.
Internautai, lygindami...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto