Valdžia skirs pinigų vandentiekiui privesti

Buvo pažadėta, jog Savivaldybė ras šimtą tūkstančių litų tam, kad butų privestas vandentiekis ir kanalizacija. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Respublikos gatvės gyventojams, kurių namai yra tarp Vasario 16-osios ir Mindaugo gatvių, buvo pažadėta, jog Savivaldybė ras šimtą tūkstančių litų tam, kad jiems butų privestas vandentiekis ir kanalizacija.

Pateikė prašymą

Savivaldybė sureagavo į Respublikos gatvės gyventojų prašymą privesti vandentiekį ir kanalizaciją prie jų gyvenamųjų namų. Mažeikiškių prašyme nurodoma, kad jų namų valdų šuliniuose esantis geriamasis vanduo viršija visas sveikatai leistinas higienos normas. Po lietaus iš gatvės vanduo srūva į kiemus, į šulinius, gatvėje telkšo vandens upeliai. Ypač bloga ir antisanitarinė padėtis lauko tualetuose.
Todėl gyventojai prašo atlikti Respublikos gatvės atkarpos (tarp Vasario 16-osios ir Mindaugo gatvių) šaligatvių, lietaus vandens surinkimo darbus, taip pat nutiesti gamtinių dujų, vandentiekio ir nuotekų trasos įrenginių tinklus.

Skirs lėšų

Kol kas ketinama parengti projektą vandentiekio ir nuotekų trasai įrengti. Tai turėtų atsieiti apie šimtą tūkstančių litų. Numatoma, kad projektą vykdys UAB „Mažeikių vandenys“.
Šios įmonės vadovas Pranas Trakinis „Santarvei“ sakė, kad trasa bus privesta iki žemės valdos ribos, toliau į kiemus ją turės nusitiesti patys gyventojai.
„Norint išvengti nesusipratimų, su gyventojais iš anksto yra pasirašyti lyg ir garantiniai raštai, kad jie tikrai taps mūsų abonentais. Pastarųjų metų patirtis parodė, kad pasitaiko atvejų, kai privedus vandentiekio ir kanalizacijos trasas, gyventojai nebesutinka jungtis prie tinklo. Šiuo atveju jau turim visų gyventojų sutikimus“, – teigė P. Trakinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*