Varžytasi dėl Mažeikių veteranų sporto klubo taurių

Luko ŠEPUČIO nuotr.

Mažeikių veteranų sporto klubo taurės turi naujus šeimininkus – savaitgalį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje vyko krepšinio rungtynės trys prieš tris šio klubo taurėms laimėti. Visi norintieji galėjo varžytis trijose amžiaus grupėse, turnyre kovojo ir dvi moterų krepšininkių komandos.

});

Turnyro nugalėtojais amžiaus grupėje iki 35 metų tapo „Varduvos-Specnuomos“ atstovai, iki 45 metų – Veteranų sporto klubo krepšininkai, o vyriausiųjų, per 45 metų, amžiaus grupėje neįveikiami buvo „Gintaro baldų“ sportininkai iš Klaipėdos. Šio miesto atstovės triumfavo moterų grupėje – nugalėtojomis tapo klaipėdietės „Vakarų viesulo“ krepšininkės.

Absoliučių turnyro čempionų laurus nuskynė „Varduvos-Specnuomos“ krepšininkai, kurie, kovodami dėl šio titulo, nugalėjo 35–45 metų amžiaus grupės čempionus – Veteranų sporto klubo komandą.

„Džiugu, kad susirinko nemažas būrys norinčiųjų aktyviai praleisti laisvalaikį, pajudėjome, pabendravome ir tikimės kitų susitikimų vasarą. Savo klubo taurės tokio pobūdžio turnyrus...