Vasarį – šešios prevencinės priemonės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vasarį rajono keliuose policijos pareigūnai rengia šešias prevencines priemones. Dviejų reidų metu aptikti vairuotojai, nesinaudoję saugos priemonėmis, ir neblaivus eismo dalyvis.

});

Po reidų – trys pažeidėjai

Užtikrindami eismo saugumą, policijos pareigūnai Šiaulių ir Telšių apskričių keliuose vasarį yra numatę šešias prevencines priemones. Dvi vyko pirmosiomis šio mėnesio dienomis.

Dvi pirmąsias vasario dienas pareigūnų dėmesys buvo nukreiptas į privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių ar prisegimo sistemų) naudojimą, su tuo susiję Kelių eismo taisyklių pažeidimai yra vieni dažniausiai pasitaikančiųjų (pernai rajone buvo nustatyti 226).

Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai informavo, kad pirmosios prevencinės akcijos metu buvo sulaikyti du vairuotojai, kurie nenaudojo saugos diržų, už tai gresia bauda nuo 30 iki 50 eurų.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto