Veteranai krepšinio neužmiršo

Viso finalo ketverto komandos – po lygos finišo Joniškyje, Mažeikių VSK – balta apranga.
Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai krepšinio veteranai prieš vasaros atostogas dalyvavo tarptautiniame turnyre bei baigė kovas veteranų krepšinio čempionate.

});

Palangoje vyko tarptautinis krepšinio turnyras „Palangos CUP 2023“, kuriame varžėsi ekipos iš Lietuvos ir Latvijos. Sėkmingai šis turnyras susiklostė Mažeikių VSK komandai, kuri varžėsi 40 metų ir vyresnių amžiaus grupėje – ši komanda nugalėjo Trakų, Rygos, Palangos krepšininkus, nusileido raseiniškiams, tačiau, trims ekipoms surinkus vienodai taškų, įmestų ir praleistų taškų skirtumas lėmė, kad mažeikiškiai tapo pirmos vietos laimėtojais.

Penkti šiame turnyre liko Mažeikių VSK veteranai, kurie varžėsi 50 metų ir vyresnio amžiaus sportininkų grupėje.

Gegužės pirmosiomis dienomis Joniškyje vyko Lietuvos krepšinio veteranų lygos 45 metų ir vyresnių žaidėjų finalo ketverto varžybos. Pirmoje pusfinalio dvikovoje Mažeikių VSK rezultatu 57:63...