Vietinių žmonių užaugintų daržovių paklausa yra, kainų stengiamasi nekelti

Prekeivė Birutė pastebėjo, kad vis daugiau mažeikiškių perka raugintus kopūstus.

Įsibėgėjant rudeniui, miesto turgavietėse ir prekyvietėse vis daugiau mažeikiškių prekiauja pačių užaugintomis daržovėmis.

});

Turguje ir prekyvietėse sutikti daržovių pardavėjai tikino, kad rudeninio derliaus kainos – ne ką didesnės, nei buvo pernai. Jie džiaugėsi, kad daugėja mažeikiškių, norinčių įsigyti šviežių rudeninių daržovių.

Didelio skirtumo nėra

Ne vienus metus užaugintomis daržovėmis prekiaujantys mažeikiškiai kainas laiko maždaug  vienodas. Kai kur jos skiriasi vos keliais centais, tad pirkėjams dažniausiai tenka rinktis vadovaujantis prekių išvaizda, pardavėjo įtaigumu.

Apie tai „Santarvei“ kalbėjo šeštadienį Mažeikių turguje sutikti mažeikiškiai pirkėjai. Virginija teigė, kad daržoves visada perka turguje arba mažajame turgelyje Naftininkų gatvėje, priklausomai nuo to, kokią savaitės dieną susiruošia apsipirkti. Didelio kainų skirtumo, lyginant su pernykštėmis turguje ar su dabartinėmis prekybos centruose, ji sakė nepastebėjusi.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto