Vilkaviškyje – „VIP“ revanšas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pergalingai Lietuvos salės futbolo A lygos antrąjį ratą pradėjo mūsų miesto „VIP“ ekipa. Šeštadienį ji svečiavosi Vilkaviškyje – susitiko su vietos FK „Bruklinas“ komanda.

});

Aštuntą rungtynių minutę po smūgio galva į priekį išsiveržė salės šeimininkai, tačiau pranašumu jie džiaugėsi neilgai – po keturių minučių mūsų ekipos žaidėjas Artūr Juchno išlygino rezultatą, o dar po keturių – Aleksandras Lebedevas persvėrė jį mūsų ekipos naudai.

Antro kėlinio dešimtą minutę Pavelas Smolkovas „VIP“ persvarą padidino iki dviejų įvarčių, tačiau kitos atakos metu salės šeimininkai pelnė antrą įvartį. Tačiau tai buvo viskas, kuo vilkaviškiečiai galėjo pasipriešinti mūsų ekipai: A. Juchno pelnė dar vieną įvartį ir „VIP“ į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę (rezultatas 4:2) antrame rate ir ketvirtą pergalę šiame čempionate. Taip mažeikiškiai atsirevanšavo už nesėkmę...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto