„VIP“ baigė reguliarųjį čempionatą

Pralaimėjimu Prienuose reguliarųjį Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatą baigė Mažeikių „VIP“ ekipa. Jos laukia atkrintamosios varžybos su Vilkaviškio FK „Bruklinas“.

});

Rungtynes su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa mažeikiškiai, žaisdami be kelių pagrindinių ekipos futbolininkų, pradėjo nesėkmingai – po pirmo kėlinio nuo varžovų atsiliko rezultatu 0:3. Antro kėlinio viduryje mūsų ekipa po Aleksandro Lebedevo įvarčio sušvelnino rezultatą, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido du įvarčius ir patyrė pralaimėjimą 1:5.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas komentavo: „Kai pasiekėme įvartį, dar bandėme kabintis į rungtynes, pakeitėme vartininką penktu žaidėju, tačiau gavome du įvarčius į tuščius vartus. Šios rungtynės jau nieko nelėmė – su aštuoniomis pergalėmis turnyrinėje lentelėje užėmėme penktą vietą. Aišku, norėjosi pradėti atkrintamąsias iš aukštesnės pozicijos, tačiau pirmenybių starte patirti keli netikėti pralaimėjimai lėmė, kad neturime aikštės pranašumo....