„VIP“ palaužė šalies čempionus

Bekompromisė kova Kauno sporto halėje baigėsi „VIP“ žaidėjų (balta apranga) pergale minimaliu skirtumu. Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos salės futbolo A lygoje žaidžiantys „VIP“ futbolininkai parodė charakterį – šeštadienį Kauno sporto halėje po itin atkaklios kovos palaužė vienvaldį pirmenybių lyderį, šalies čempioną Kauno „Žalgirį“.

});

Ketverius metus šalies čempionate pralaimėjimų nepatyrusi komanda turėjo pripažinti mažeikiškių pranašumą.

Pirmos rungtynių atakos metu mažeikiškiai perėmė kamuolį ir Artūras Juchno pelnė vienintelį pirmajame kėlinyje įvartį. Trečią antro kėlinio minutę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kėlinio pabaigoje Genaras Samsonik vėl išvedė „VIP“ ekipą į priekį, po minutės kauniečiai įmušė įvartį į savo vartus, o paskutinę rungtynių minutę „Žalgirio“ žaidėjai pelnė antrą įvartį, tačiau turėjo pripažinti mažeikiškių pranašumą rezultatu 2:3.

Ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ sakė: „Iki šių rungtynių kauniečių komanda ketverius metus nebuvo pralaimėjusi šalies čempionate. Šį sezoną...