„VIP“ patyrė penktą nesėkmę

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate žaidžiantys „VIP“ futbolininkai trečiadienį nusileido „ŠSPC Radviliškio“ komandai, turnyrinėje lentelėje esančiai žemiau mažeikiškių.

});

Rungtynės Viekšniuose mūsų komandai prasidėjo nesmagiai – jau pirmo kėlinio viduryje į mūsų vartus vienas po kito krito keturi įvarčiai. Tik po šio šalto dušo mažeikiškiai šiek tiek atsipeikėjo – po taiklių Tado Markevičiaus, Edgaro Stankevičiaus ir Artūro Juchno smūgių komandas skyrė tik vienas įvartis, tačiau paskutinėmis kėlinio akimirkomis varžovai pelnė dar vieną įvartį ir kėlinys baigėsi rezultatu 5:3 radviliškiečių naudai.

Antro kėlinio pradžioje svečiai dar kartą nuginklavo mūsų vartininką, o Aleksandras Lebedevas skirtumą vėl sumažino iki dviejų įvarčių. „VIP“ pakeitė vartininką aikštės žaidėju, bandė išgelbėti tašką, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido dar du įvarčius ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 4:8.

Permainingai rungtyniaujanti „VIP“ komanda savo sąskaitoje...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.