„VIP“ žengė į finalo ketvertą

„VIP“ salės futbolininkai, trečiadienio vakarą Vilniuje susitikę su FC „Turbotransfers“, po atkaklios kovos pateko į Lietuvos salės futbolo taurės finalo ketvertą.

});

Ketvirtfinalio dvikova su vietos FC „Turbotransfers“ mūsų ekipai prasidėjo nemaloniai – septintą rungtynių minutę varžovai įmušė įvartį, tokiu rezultatu baigėsi pirmas kėlinys. Antro kėlinio pirmą minutę Žilvinas Banys išlygino rezultatą, o paskutinę rungtynių minutę Mantui Adomėnui perdavus kamuolį Pavelas Smolkovas pelnė ir trečią mūsų ekipos įvartį į tuščius vartus – norėdami išgelbėti rungtynes FC „Turbotransfers“ vartininką pakeitė žaidėju.

„VIP“ šventė pergalę rezultatu 3:1 ir pateko į taurės turnyro finalo ketvertą, kuris vyks kovo 11–12 d.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ komentavo: „Nors buvome įspėję, kad varžovai kovos iš visų jėgų, nes tai taurės varžybos, kur viską lemia vienintelės rungtynės, tačiau pirmame kėlinyje...