Vyko „Mažeikių snaigių“ turnyrai

Paskutinės nulinės lygiosios su tauragiškiais Mažeikių SM ekipai lėmė bronzos apdovanojimus.
Kazio PAULAUSKO nuotr.

Po žiemos pertraukos ant dirbtinės vejos sugrįžo jaunieji futbolininkai – mūsų mieste surengti du tradiciniai turnyrai „Mažeikių snaigės“.

});

Pareikalavo fizinio pasiruošimo

Praėjusią savaitę dėl šio turnyro nugalėtojų taurės dvi dienas varžėsi komandos iš Tauragės, Telšių, Šiaulių, Klaipėdos ir Jonavos bei mūsų rajono Sporto mokyklos septyniolikmečiai–aštuoniolikmečiai futbolininkai.

Mažeikiškių komandos treneris Nerijus Gudaitis „Santarvei“ sakė: „Pavyko sukviesti vienodo pajėgumo ekipas. Įvarčių buvo nedaug, nemažai rungtynių pasibaigė lygiosiomis, o ir susirinko tokie žaidėjai, kurie jau šį sezoną gali debiutuoti reprezentacinėse miestų vyrų ekipose. Pirmą dieną komandoms teko sužaisti po trejas rungtynes. Krūvis buvo didelis, galėjome pamatyti, kaip žaidėjai yra pasiruošę fiziškai.“

Rungtynės vyko du kėlinius po 20 min., žaidė vienuolika prieš vienuolika. Pirmą dieną mažeikiškiai nulinėmis lygiosiomis sužaidė su šiauliečiais, po...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto