„Kauškutis“ ruošiasi į festivalį Indijoje

Mažeikiškių jaunimo tautinių šokių kolektyvas „Kauškutis“ sulaukė kvietimo dalyvauti pasauliniame kultūrų ir meno festivalyje Indijoje.


Choreografijos mokyklos direktorė Jolanta Tendienė „Santarvei“ sakė, jog kvietimų dalyvauti įvairiuose renginiuose užsienyje kolektyvai gauna, tačiau į tokią tolimą ir egzotinę šalį – dar nebuvo. Tad ir kvietimu esą dar nedrąsu džiaugtis.
„Toks netikėtas dėmesys. Su vaikais ir kalbame: kai važiuojame į pasaulinius festivalius, nesvarbu, kad kartais mūsų nepakalbina, bet tai nereiškia, kad mūsų nestebi. O kiek būna, kai susidomėję mūsų programa prašo kontaktų, kad vėliau galėtų mus pakviesti į savo šalies renginius. Mūsų vaikai disciplinuoti, tad ir patraukiame dėmesį,“ – sakė pašnekovė.
Įstaigos vadovės įsitikinimu, tokio kvietimo sulaukta dėl sėkmingo pasirodymo prieš porą metų vykusiame Pasaulio jaunimo ir kultūros forume-konkurse Turkijoje. Po tarptautinės komisijos vertinimo mažeikiškiai buvo treti tarp 64 forume dalyvavusių įvairių šalių kolektyvų.
„Jeigu ir nepasiseks nuvažiuoti, bet galime didžiuotis, kad mus pakvietė, kad patraukėme dėmesį. Labai smagus įvertinimas, skraidome kaip ant debesų, tik beldžiame, kad pasisektų,“ – kolektyvo emocijas perdavė J. Tendienė.
„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto