„Kauškutis“ šoka Marijampolėje

Ketvirtadienį choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblio „Kauškutis“, vadovaujamo Jolantos Tendienės, jaunimo ir dvi jaunių grupės dalyvauja Marijampolės muzikos mokyklos rengiamame šokių festivalyje „Draugų būryje“. Be vadovės, vaikus lydi kapelos vadovas Rimantas Mikalauskas, baletmeisteriai Ramunė Zelbienė ir Olga Gross.
J. Tendienė pasakojo, kad su Marijampolės muzikos mokyklos šokių kolektyvu „Javonėlis“ draugauja jau daugelį metų, o rudens festivaliai Suvalkijos sostinėje seniai tapę tradiciniais. Į šį festivalį nuolat atvyksta dar vieni „Kauškučio“ draugai – Lietuvos vaikų ir jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Ugnelė“, šiemet laukiama kolektyvų iš Birštono, Akmenės, kitų šokėjų kolektyvų iš Vilniaus.
Festivalyje mažeikiškių „Kauškutis“ išsiskiria tuo, kad tai vienintelis kolektyvas, šokantis pagal gyvą savo kapelos muziką.
„Mūsų pasirodymui skirta daugiausiai laiko – pusė valandos finalinės scenos. Tikimės iš Marijampolės parsivežti tik gerus įspūdžius“, – vylėsi J. Tendienė.
„Santarvės“ inf.
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto