„Nafta“: žingsnis medalių link

Dvi pergales savaitgalį pasiekusi „Naftos“ salės futbolo komanda stipriai pagerino savo padėtį kovoje dėl šalies pirmenybių medalių.


IKI PABAIGOS – TRYS TURAI
Savaitgalį net dvi pergales Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse iškovojo Mažeikių „Naftos“ futbolininkai. Šeštadienį namuose mažeikiškiai gana lengvai rezultatu 8:2 (pirmasis kėlinys 4:1) sutriuškino jiems neparankią Panevėžio SFKFA ekipą. Šias rungtynes galima pavadinti Marselio Balasanovo benefisu: mažeikiškis pelnė net keturis įvarčius. Sekmadienį mūsų komanda žaidė išvykoje su Vilniaus „Bekentu“ ir po atkaklios kovos rezultatu 4:2 jį paklupdė. Mūsų ekipai du įvarčius įmušė Justas Gulbinas, po vieną – Egidijus Žukauskas ir Andrejus Konovalovas. Iki pirmenybių pabaigos liko trys turai, artimiausias rungtynes mažeikiškiai žais namuose savaitgalį su Šiaulių „Napoliu“. Po to jų laukia rungtynės su dviem Kauno komandomis – „Rodikliu“ ir „Nautara“.
IŠKOVOTOS DVI PERGALĖS
„Šįkart gana lengvai susiklostė rungtynės su panevėžiečiais, kurie į Mažeikius atvyko be dviejų diskvalifikuotų žaidėjų. Anksčiau su jais sužaisdavome lygiosiomis arba sunkiai išvargdavome pergalę, tuo tarpu šį šeštadienį žaidėjai suprato rungtynių svarbą, būtinybę kautis dėl kiekvieno taško ir šventė pergalę“, – sakė komandos treneris Kęstutis Kazlauskas. Dvikova Vilniuje vyko gerokai atkakliau: po pirmojo kėlinio mūsų ekipa pralaimėjo rezultatu 0:2, be to, traumą patyrė ir rungtynių tęsti negalėjo Andrius Žukovas. „Jį pakeitė jaunasis Tomas Kizevičius, gražų įvartį pelnė po traumos pirmąsias rungtynes žaidęs E. Žukauskas. Po to taikliai smūgiavo A. Konovalovas, ir vilniečiai sutriko. Mes tuo pasinaudojome, vyrai sukruto ir vėl šventėme pergalę. Apie antrąjį kėlinį galiu pasakyti tik gerus žodžius: nors žaidėme tik septyniese, tačiau aikštelės šeimininkai mūsų nesugaudė“, – sakė treneris.
Vidas STANKUS
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.: Į puolimą skuba mažeikiškių (balta apranga) puolėjų trejetas. Su kamuoliu – Antanas Tautvydas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto