„Smūgio“ ledo ritulininkai pradėjo kovas

Antrus metus gyvuojanti Mažeikių ledo ritulio komanda „Smūgis“ išplaukė į platesnius vandenis – startavo vakarų Lietuvos mėgėjų ledo ritulio čempionate Žemaitijos taurei laimėti.


PIRMOSIOSE
RUNGTYNĖSE –
PRALAIMĖJIMAS
Pirmasis mažeikiškių startas šiose pirmenybėse baigėsi pralaimėjimu – Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje jie rezultatu 1:2 nusileido „Šilutės“ ledo ritulininkams. Įvartį mažeikiškių gretose po Daniaus Seiliaus perdavimo pelnė Andrejus Cybulenko.
„Į pirmąsias varžybas vykome nesitreniravę, todėl ir toks rezultatas. Ledo arenoje treniruotes pradėjome tik nuo sekmadienio. Komandos paraiškoje šiemet yra 23 žaidėjai ir du vartininkai, amžius – nuo keturiolikos iki 68erių metų. Vyriausias mūsų žaidėjas – Telšių ledo ritulio pradininkas, buvęs šio miesto „Lokių“ ekipos vadovas Aleksandras Butkevičius.
Į mūsų gretas taip pat stojo penki pernai Nacionalinėje ledo ritulio lygoje rungtyniavusios kitos mūsų miesto komandos – „Lederos“ žaidėjai su Algiu Liubavičiumi“, – informavo „Smūgio“ komandos vadovas Artūras Jokšas.
Be mažeikiškių ir šilutiškių, pirmenybėse dalyvauja Klaipėdos „Kirai 2“ ir „Toras 2“, Gargždų „Ledžingos“ senjorai bei Plungės „Perkūns“. Visos komandos tarpusavyje sužais dviejų ratų varžybas, po to liks keturios komandos, kurios tarpusavyje ir išsiaiškins pirmenybių nugalėtojus bei prizininkus.

NAMŲ RUNGTYNES
ŽAIS
MAŽEIKIUOSE
Nors Mažeikių ledo arena visiškai neatitinka ledo ritulio rungtynėms keliamų reikalavimų, mūsų ekipai buvo padaryta išimtis ir namų rungtynės bus žaidžiamos Mažeikiuose. Iki metų pabaigos mažeikiškiai savo aikštelėje sužais trejas lygos rungtynes, pirmosios vyks lapkričio 22-ąją aštuntą valandą vakaro su Gargždų „Ledžingos“ senjorais.
„Startams ruošiamės atsakingai – antradieniais ir ketvirtadieniais atvyksta treneris iš Brocenės, sekmadieniais rengiame laisvą treniruotę.
Keliame sau tikslus būti nors lygos viduryje, nesivilkti turnyrinės lentelės pabaigoje. Manome, kad tai įvykdoma – turime stiprių žaidėjų, ir sirgaliams, kurių laukiame namų rungtynėse, galime parodyti rezultatus“, – pasakojo komandos vadovas.
Rėmėjų skirtas lėšas komanda kol kas naudoja lygos startiniam mokesčiui sumokėti bei planuoja įsigyti visą vartininko ekipuotę (nauja kainuoja apie dešimt tūkstančių litų, mažeikiškiai tikisi įsigyti jau naudotą, kuri kainuotų perpus pigiau).
Pasak ledo ritulininkų, norėtųsi, kad prie šio sporto populiarinimo prisidėtų ir rajono valdžia – juk ledo ritulys – tai laiko praleidimas, azartas, būdas jaunimui išsikrauti, mažiausiai tris vakarus per savaitę jie turės kur išlieti savo energiją.

KVIEČIA
JUNGTIS Į KOMANDĄ
Ledo ritulininkai ragina visus, neatsižvelgiant į amžių, jungtis prie komandos.
„Eikite drąsiai, nekompleksuokite, visko galima išmokti. Nė vienam nebus atsakyta, juk nekviečiame iškart rungtyniauti, svarbiausia yra išmokti čiuožti, valdyti ritulį. Jeigu susirinks daugiau pradedančiųjų, sudarysime ir antrąją komandą“, – ragino A. Jokšas.
Jau antrus metus ekipos kapitonas yra moksleivis Elanas Vasiliauskas, kartu rungtyniauja jo bendraamžis Lukas Tamulionis, taip pat moksleivis Danius Seilius. Tačiau po metų ar dvejų jaunuoliai išvyks studijuoti, jiems reikės pamainos, todėl jau dabar „Smūgis“ kviečia jaunuosius mažeikiškius išbandyti savo sugebėjimus ant ledo, pajusti vyriškos kontaktinės sporto šakos malonumą.
Nuotrauka iš redakcijos archyvo: „Lederos“ ledo ritulininkai (balta apranga) šiemet įsiliejo
į „Smūgio“ komandą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto