20-tasis „Jurginėlio“ gimtadienis – kartu su draugais

Nuotr. iš „Jurginėlio“ archyvo

Šeštadienį Kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Jurginėlis“ mažeikiškius kviečia į jubiliejinį koncertą. Nors šio kolektyvo pagrindą sudaro pagyvenę žmonės, jie nenori vakarais sėdėti namuose, todėl užsiima aktyvia veikla, bendravimu, o savo energija, optimizmu nenusileidžia jaunimui – nemažai „Jurginėlio“ narių čia šoka visus dvidešimt metų.

20-ojo gimtadienio koncerte žiūrovai išvys rinktinius ir šiųmetinei Dainų šventei ruošiamus naujus šokius. Be „Jurginėlio“, jubiliejiniame koncerte dalyvaus ir pirmoji kolektyvo vadovė Alma Gabalytė su savo vadovaujamu „Šoktiniu“ iš Vilniaus, raseiniškių „Raskila“, atvyks svečių iš Latvijos – mažeikiškiai draugauja su Valmieros miesto šokių kolektyvu „Agrā rūsa“.
Šventinį koncertą paįvairins kapela „Subatvakaris“ iš Tirkšlių, Urvikių kultūros centro muzikos grupė „Linksmieji vyrukai“.
„Kas šeštadienį ateis į nemokamą mūsų ir draugų koncertą – tikrai nesigailės: pasistengsime, kad niekam nebūtų nuobodu. Beje, kviečiame ne tik į koncertą – norintieji gali įsijungti ir į mūsų kolektyvą. Laukiame visų, mylinčių šokį ir norinčių toliau kurti „Jurginėlio“ istoriją“, – kalbėjo šiuo metu kolektyvui vadovaujantis Audrius Grebenkovas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Vytautas MALŪKAS

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto