2017-ieji: žvilgsnis į mūsų pinigines

Permainos palies ir dirbančius žmones, ir senjorus. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo sausio 1-osios įsigaliojo nemažai įstatymų ar poįstatyminių aktų pasikeitimų, vienaip ar kitaip atsiliepsiančių mūsų piniginėms.
Turintiems būtinąjį stažą pensijos didės maždaug iki 20 eurų, kinta kitos išmokos socialinės apsaugos srityje, numatyta didinti mažiausiai uždirbančių mokytojų algas.
Keičiasi neapmokestinamųjų pajamų dydis, dėl to šiek tiek padidės atlyginimai „į rankas“.
Pinga elektros energija, tačiau išlaidas ne vartotojų naudai pakoreguos kur kas didesni suskystintų naftos dujų tarifai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “2017-ieji: žvilgsnis į mūsų pinigines”

 1. to to E.V. parašė:

  Matyt tamsta labai gerai gyveni, kad gali is kitu saipytis. Zmones yra nuskurdinti euro ivedimu, skaiciuoja centus, ir kiekvienas toks pabrangimas pablogina ju materialine padeti dar labiau!

 2. to to E.V. parašė:

  Pykčio putas nuo lūpų nusivalyk, o tai šalčiai artėja – prišals:-)

 3. to E.V. parašė:

  Jusu paaiskinimas- susikta propaganda! Man nerupi tokie isvedziojimai, latviai puikiai gyvena ir be to susikto laivo, uz kurio nuoma mes mokam beprotiskus pinigus! Kadangi jo nuoma nepasiteisina, mums ir uzkrauna tokia suma, kokia sugalvoja! O del Gazpromo- reikia moketi su visais kalbetis, deretis savo salies pilieciu labui, o ne amzinai rietis su kaimynais! Del Mazeikiu naftos ir zalios naftos barelio kainos- kai ta nafta pinga, kazko nesimato jokio pigumo pas mus, o kai tik pradeda brangt- mes visada pirmieji ta pajuntam! Nusibodo but atpirkimo oziais ir politiku marionetemis!

 4. E.V. parašė:

  <"zinot". Aiškinu, kam buvo reikalingas tas "susiktas laivas" Klaipėdoje. Lietuva mokėjo dvigubai didesnę kainą už rusiškas dujas negu mokėjo už jas Vakarų Europa. Kainas, pažeisdamas sutartį, nustatinėjo "Gazpromas". Įsivaizduok turgų, kur bobutės bulves tavo kaimynui parduoda už vieną kainą, o tau dvigubai brangiau. Mažą to. Rusija ėmė statyti dujotiekį Baltijos jūros dugnu, kuriame nebuvo atšakos į Lietuvą. O tai reiškė, kad bet kada tiekėjas galėjo nutraukti dujų tiekimą į Lietuvą. Tam ir buvo nuspręsta statyti dujų terminalą Klaipėdoje. Kai jis buvo pradėtas statyti, "Gazpromas", pamatęs, kad jo paslaugų bandoma atsisakyti, pradėjo kainą mažinti – tik nestatytikit. Sumažėjus dujų tiekimui iš Rusijos, vartotojams jų kaina krito, kas ir yra akivaizdu. O svarbiausia, kad dabar mums nebaisūs jokie Rusijos ir "Gazpromo" kaprizai ir gąsdinimai. Dujų kaina Mažeikiuose niekaip nesusieta su "susiktu laivu", nes Mažeikiai dujomis aprūpinami iš "Orlen-Lietuva" gamyklos, o jų kaina priklauso nuo žalios naftos barelio kainos.

 5. zinot parašė:

  Kai 50 procentu brangsta suskystintos dujos,tai i galva ateina viena mintis- kam reikalingas tas susiktas laivas Klaipedoj? Kad is musu kuo daugiau plest? Ir dar- puikiai nuskambejo priezastys, del ko tos dujos brango- sumazejo vartojimas, g a l jas mums tiekejai ims brangiau pardavinet… Absurdas! Durniu laivas laukia pirmyn!

 6. parašė:

  Kažkas atpinga šiek tiek, daugiausiai brangsta, ar bus nuo to kam geriau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto