83 metų vyras dėl smurto atsidūrė areštinėje

Per septynis šių metų mėnesius rajono policiją pasiekė 181 informacinis pranešimas apie smurtavimą artimoje aplinkoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dėl smurto artimoje aplinkoje į policijos areštinę dviem paroms pateko aštuoniasdešimt trejų metų rajono gyventojas. Per pirmuosius septynis šių metų mėnesius dėl smurto artimoje aplinkoje pradėta 112 ikiteisminių tyrimų.

Elgėsi agresyviai

Savaitgalį policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Račaliuose agresyviai elgiasi 83-ejų metų V. U. Senolis dukrai sudavė lazda į įvairias kūno vietas bei necenzūriniais žodžiais išvadino žmoną. Policijos pareigūnai vyriškį dviem paroms uždarė į policijos areštinę, dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Dėl šios priežasties pirmosiomis rugpjūčio dienomis pradėti dar keturi ikiteisminiai tyrimai. Rugpjūčio trečiąją neblaivus (1,18 promilės) L. R. namuose Kugiuose sumušė savo sugyventinę, o M. Daukšos gatvės viename iš butų 36-erių metų Ž. G. mažamečių vaikų akivaizdoje smaugė trejais metais jaunesnę žmoną.
Rugpjūčio ketvirtąją Tvaskučių kaime G. Ž. prieš savo sugyventinę naudojo psichologinį smurtą, o viename iš Naftininkų gatvės butų 37-erių metų E. K. smurtavo žmonos atžvilgiu.

Dažniausiai kentėjo moterys

Per septynis šių metų mėnesius rajono policiją pasiekė 181 informacinis pranešimas apie smurtavimą artimoje aplinkoje, 112 atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Tik trimis atvejais buvo panaudotas psichologinis smurtas, visais kitais atvejais buvo smurtaujama fiziškai.
Labiausiai nuo smurto mūsų rajone kentėjo moterys (96) ir nepilnamečiai (11), smurtu skundėsi ir septyni vyrai. Dažniausiai smurtą patyrė sutuoktiniai (46) ir sugyventiniai (43), dešimt kartų nuo tėvų kentėjo vaikai. Užregistruoti devyni vaikų smurto prieš tėvus atvejai, trys smurto atvejai užfiksuoti tarp kitų artimų giminaičių.
Keturiasdešimčia atvejų smurtautojai nubausti pagreitinto proceso tvarka, 36 atvejais įtariamieji ir nukentėjusieji susitaikė, penkiolika atvejų procesas užbaigtas baudžiamuoju įsakymu.

3 Atsakymai į “83 metų vyras dėl smurto atsidūrė areštinėje”

  1. Baron Münchausen parašė:

    Žinoma, ir Lietuvai bei Mažeikiams reikia gryno oro kaip Rubuiliams gryno vandens, o ne bolševikinių pelėsių valdžioje – tai yra buvusių įtakingų bolševikų anūkėlių valdžioje, o tikrų Lietuvos vaikų, Lietuvos dukrų ir sūnų ir anūkų, o ne kolaborantų. Užkniso juodai šitie kompartsekretorių ir aukštų kagėbistų plėšrūs anūkėliai, kad nėr kur dėtis, o šautis nesinori – visgi Tėvynę turime tik vieną – nesvarbu, kur bebūtume – čia ar užsieniuose. Tėvynė viena, nesvarbu kokia, kaip tie Rubuiliai Šerkšnės upelyje prieš Nepriklausomybę. Okupacijos sąlygomis net kolchoznikai su savo pirminykais ir jų dar naglesnėmis žmonomis nesugebėdavo tiek „nutručyti“, kiek dabar išmušė elektra ir įvairiais chemikalais ir fekalijomis. Kur tie gamtos mylėtojai ir sergėtojai, kodėl jų Bugeniuose nėr? Va kur klausimas. Net seniai iš proto kraustosi – lupa savo senes ir vaikus kuo pakliuvo. Tiesiog dūstame dabar kartu su tais rubuiliais. Forsuojama smurtinės visuomenės statyba, atsiprašau – formavimas.

  2. apas parašė:

    Tikrai,rubuiliams reikia gryno vandens.

  3. Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

    Lietuva degraduoja kasdien. Bolševikai valdžioje, o gatvėje buduliai siautėja. Naktį paaugliai drapalina visus, kas tik jų kelyje pasitaiko. Bugeniškiai teršia Šerkšnės upelę – visus Rubuilius numarino(nutručijo rupūžiokai) mano kaimiečiai. Pila į upelę kas tik į budulišką galvą šauna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto