A. Rimiškio avarija Mažeikių rajone užminė mįslę

Seniūnijos atstovai numano vienintelę vietą – Mažeikių rajone koncertavęs Andrius Rimiškis į avariją galėjo patekti nebent už Žibikų miško. Eltos nuotr.

Savaitgalį Mažeikių rajone koncertavęs Andrius Rimiškis pateko į avariją. Skelbiama, kad atlikėjo operatorius nesuvaldė automobilio, kuris virsdamas nuo kelio įkrito į tvenkinį.
Dainininko nelaimė mažeikiškiams užminė mįslę: pirmadienio rytą nelabai kas galėjo pasakyti, kur įvyko ši avarija.

Nelaimės nekomentavo

Savaitgalį A. Rimiškis aplankė ne vieną rajono vietovę, tačiau kai kurie jo gerbėjai atlikėjo nesulaukė. Sekmadienio popietę dainininko komanda pateko į avariją.
Šalies žiniasklaida perpasakoja atlikėjo įspūdžius tuoj po nelaimės. A. Rimiškis cituojamas, kad kai įvyko nelaimė, jis sėdėjęs šalia vairuotojo. Pastarajam nesuvaldžius autobusiuko, jis tris kartus vertęsis ir nuo skardžio kritęs į tvenkinį.
„Į krantą išlipome šlaput šlaputėliai,“ – cituojamas realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas.
Pranešimuose skelbiama, kad į nelaimės vietą atskubėjo vietos gyventojai, traktoriumi ištraukė autobusiuką, atvežė sausų drabužių.
„Santarvei“ susisiekus su A. Rimiškiu, šis pasakojo, kad kaip tik tvarko reikalus dėl vakarykštės nelaimės. Ir atsiprašęs paprašė paskambinti vėliau. Paprašytas įvardinti bent vietovę, kur įvyko avarija, A. Rimiškis neatsakė.

Laukė su gėlėmis

Spaudai A. Rimiškis guodėsi, kad iki koncerto vietos buvo likę vos keli kilometrai – koncertas buvo planuotas Palnosuose.
Vietos bendruomenės pirmininkė Silva Poškienė „Santarvei“ pasakojo, kad vyko bendruomenės ataskaitinis-rinkiminis susitikimas, o po jo žmonės buvo nusiteikę pasilinksminti atlikėjo koncerte.
„Vis neleidome žmonių į salę, laukėme, kol atėjo kultūros namų direktorė ir pasakė, kad nebebus – padarė avariją. Gaila dainininko, bet žmonės nusivylė. Įsivaizduokite, kaime taip sunku išsiruošti kur nors, o čia ir išsiruošė, gerbėjai gėlių buvo atsinešę – šiltai būtume priėmę,“ – vakarykščiais įspūdžiais dalijosi pašnekovė.

Diskutuoja apie vietovę

Palnosiškiai diskutavo, kur galėjo įvykti avarija. Kadangi spaudoje buvo skelbiama, kad A. Rimiškis į avariją pateko važiuojant žvyrkeliu, vietos gyventojai įsitikinę, kad nelaimė turėjo nutikti dar nepasiekus Viekšnių.
„Kadangi važiavo iš Užlieknės, tad nebent pakeliui į Viekšnius – ten yra žvyrkelis. Svarstėme: jeigu iš Kapėnų būtų pasukęs, tai nuo Gudų iki Gyvolių taip pat yra žvyrkelis, bet ten nėra jokios upės ar tvenkinio, čia sausa – tuos kelius žinau,“ – kalbėjo S. Poškienė.
Diskusijos pirmadienio rytą virė ir Viekšnių seniūnijoje. Seniūnas Kornėlijus Kryžius „Santarvei“ sakė, jog numano vienintelę vietą – už Žibikų miško.
„Ten bebrai yra užtvenkę, pelkėta tokia vieta. Nes pagal kilometražą daugiau niekur nėra tokių vietų, kad būtų žvyrkelis,“ – teigė pašnekovas ir pridūrė, kad niekas apie šią situaciją nieko nežino.

Policija žinių neturi

Kur įvyko šalies žiniasklaidoje aprašyta avarija, „Santarvei“ negalėjo pasakyti ir policijos pareigūnai – toks eismo įvykis rajone neregistruotas.
Pramogų žurnalistai perpasakoja A. Rimiškio avarijos aplinkybes: esą nelaimė kilo dėl prastų oro sąlygų ir dėl slidžių kelių.
Seniūnas K. Kryžius sutinka, kad žvyrkeliai yra slidoki, tačiau už šiuos, kuriais, kaip manoma, važiavo atlikėjas, yra atsakingi Telšių regiono keliai.
„Apačioje regionas druska nupylė, iš viršaus sninga, gaunasi tokia putra. O ir valyti dabar nėra tikslo – sningant stebuklo nepadarysi,“ – paaiškino seniūnijos vadovas.

Jei turite daugiau informacijos ar nuotraukų šia tema, kviečiame pasidalinti el. paštu naujiena@santarve.lt arba tiesiog portalo viršuje paspausti mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

48 Atsakymai į “A. Rimiškio avarija Mažeikių rajone užminė mįslę”

 1. Benita parašė:

  Kaip tokie chroniai drįsta važiuoti pas žiūrovus?

 2. Krista parašė:

  Chronelis… Toks jaunas, o jau pila į gerklę tolko tak.

 3. pastebėjimas parašė:

  Nusipenėjęs kaip meitėlis, o gal jau nuo šnapso gėrimo išpurpo. Ir dar atsiranda naivuolių, einančių į to pijoko koncertus. Niekaip suprasti neįmanjma.

 4. Gitana parašė:

  Ir iš kur tokie kūtvėlos atsiranda. Nė lašelio gėdos, nei sarmatos. Jūžintai turėtų iš gėdos numirti.

 5. Sonata parašė:

  Jei jis būtų mano vyras, sukraučiau daiktus prie durų ir tegu čiuožia nelaimingas alkoholikas. Jei gali prisisiurbęs važiuoti pas žiūrovus, tai komentarai nereikalingi.Labai puikiai A.Rimiškį sudirbo LNK per „Dviračio šou“ balandžio 16-tos vakare. 10 balų peliukams.

  ——————————————————————————–

 6. Vida parašė:

  Iš kur tokie parazitai randasi? Akis drasko policininkams, girti važiuoja koncertuoti. Šlykščiau ir būti negali.

 7. sugėrovas parašė:

  Andriuk,gabar galėsi į savo repertuarą įtraukti liaudies dainą NEGERK BROLELI NEGERK TREČIOOOOOS…ir nesiparink-visada būna pirmas kartas…vėliau viską priimsi paprasčiau…

  ——————————————————————————–

 8. nuomonė parašė:

  Kiek reikia išgerti alaus, kad pripūstum 1,89 promilės? Tegul Rimiškis neieško kvailesnių už save. Važiavo ne išgėręs, o girtutėlis. Yra tekę susidurti su situacija, kai žmogus nuo vakaro visą naktį nemiegojo ir vartojo alkoholį. Nuo ryto negėrė. Apie 12 val. sustabdytas pripūtė 0,95 promilės, vadinasi, Rimiškis liuobė kaip reikiant, o ne tik alučio pagurkšnojo. Vairavimas išgėrus Lietuvoje vis dar yra didžiulė problema, taigi laikas susimąstyti ir griežtinti už tai atsakomybę – vairavimas išgėrus turėtų būti pripažintas baudžiamuoju nusikaltimu (pasikėsinimu nužudyti)

  ——————————————————————————–

 9. Henrieta, 2012 04 15 parašė:

  Sako, vairuodamas įpūtė beveik 2 promiles alkoholio ir bando išsukti sveiką uodegą. Tikras niekšas.

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Mačiau Andrių per teliką. Nu bičas pasitaisęs, pariebėjęs – matyt turi ką valgyti.

 11. Lina parašė:

  ale atsiranda debilų. Pateiks tau Andrutis sąskaitos numerį – sulauksi.

 12. Gerbėja Z. parašė:

  Man tas bernas patinka ir tiek. Gaila, kad Jis nebe laisvas, o tai jį užkadrinčiau. Galėčiau paremti Andrių pinigine auka – 10-čia litų. Tik nežinau Jo sąskaitos.

 13. Viltija parašė:

  Manau, kad Andrutis puikiai galėtų atsovauti Lietuvai Eurovizijoje. Vaikis iš liemens ir iš stuomens – Europos panos už tokį tikrai balsuotų nedvejodamos.

 14. Ritutei Kęstas parašė:

  Tai gal ,Ritute, ruošiesi įsteigti A.Rimiškio muziejų?

 15. Ritutė parašė:

  Kai nutirps sniegas avarijos vietoje eisiu ieškoti Rimiškio išmėtytų daiktų.

 16. Kotryna parašė:

  galėtų geriau tas bebalsis eiti valyti autocisternų Mažeikiuose. Girdėjau kad vienas iškeliavo į dausas – yra laisva vieta.

 17. kristina parašė:

  kažin Andrutis kokį išpažįsta tikėjimą?

 18. Elvyra parašė:

  gal kas papigiai parduoda didžiojo dainininko įrašus? Girdėjau, kad Andrius daugiau nebekoncertuos.

 19. praeivė parašė:

  Mačiau ir aš tą gitarą : jau ta gitara nė lito neverta – stygos surūdijusios, korpusas nuo vandens pabrinkęs ir iškorėjęs. Gal čia kokia paddelka?

 20. Joana parašė:

  mažeikių turguje mačiau parduodamą rimiškio gitarą už 52 tūkst. litų.

 21. muzikantas parašė:

  nenustebkit, jei rasite skelbimų, kad papigiai parduodama garso aparatūra.

 22. Skoblestė parašė:

  Tai kad sako jis su boba tratinasi ir į Sartus nesiruošia važiuoti…..

 23. Vardas (privalomas) parašė:

  Specialiai važiavau į Sartus pasiklausyti žvaigždės A.Rimiškio, bet jo niekur negirdėjau. Gal jau jo žvaigždė užgeso?

 24. sušalusi parašė:

  Baikit jūs su tuo Rimiškiu, eikit krosnių kurti – šalčiai ateina.

 25. Virginija parašė:

  Girdėjau, kad A.Rimiškis pasiskolino aparatūrą ir linksmins Sartų lenktynių dalyvius.

 26. Sintija parašė:

  Žvaigždūnams negalioja jokios taisyklės. Ypač tokiems kaip A.Rimiškis, Ostapenka, Minedas……

 27. Jonas parašė:

  tai kaipgi čia dabar išeina? Juk pasitraukimas iš įvykio vietos užtraukia kažkokią atsakomybę… Ar jam tai negalioja? Kaip ir čigoniukui su zaporožiečiu?

 28. Vida parašė:

  Židikuose Andrutis sukoncertavo visai padoriai, nors nuklydimų nuo fonogramos buvo. Bet ir bilietas ne 100 litų tekainavo. Aš beveik patenkinta.

 29. Sonata parašė:

  Andriukas – visų Lietuvos merginų numylėtinis. Ir ten kur Jis pasirodo jos eina iš proto ir pagatavoas nuogai prieš Jį nusirėdyti ir parodyti savo privalumus.

 30. bucikas to Ozzy parašė:

  Ozzyau, nereikia taip ziauriai, rimiskis bando but verslininkas ir is savo baisaus balso, isspaust pinigeli, bet va tie neturintys klausos ir supratimo apie muzika jo gerbejai, verti ne paniekos, bet gailescio…

 31. Ozzy parašė:

  Lopas tas rimiškis ir tie,kas panašią muziką klauso.

 32. supergerbeja parašė:

  Oaš jau būčiau patenkinta jei tokia Žvaigždė bent orališkai patenkintų.

 33. Ingrida parašė:

  Vistiek aš jam nesiduočiau nudulkinama. Tegu tvarko savo bobą ir nesitranko po kaimus su mergomis.

 34. ibikas parašė:

  Kas netiki,į Žibikų pušyną nuvažiuokit,pamatysit tą vietą.Andriui tragedija,o piktavaliai pliurpia.Palnosuose koncertas vasario 4 vis tik bus

 35. Vieksniskis parašė:

  Buvo ta avarija! pats savo akymis maciau kaip trauke jo masina ir poto kaip koloneles graibe is vandens…

 36. Laurutė parašė:

  Baikit apie Andrutį bjauriai kalbėti. Tai nuostabaus vyriško balso savininkas ir tegu jam šypsosi sėkmė.

 37. neaišku parašė:

  labai keista, kad tokio žymaus atlikėjo avarija nesukėlė didesnio triukšmo. O gal tos avarijos ir nebuvo?

 38. nedousio parašė:

  nu jau aš savo putės tam drigantui neduočiau tikrai….

 39. gerbeja parašė:

  Ne viena kaimo merga atsiduotų lovoje šiam daininykui – gerai bernas atrodo, ką jau bepadarysi.

 40. reksita parašė:

  jeigu Palnosai surinks varganus 100 tūkst. litų aparatūros atnaujinimui, tai Andriukas atvažiuos pakoncertuoti į Palnosus už mažą kainą su nuolaidomis.

 41. aniuta, Palnosai parašė:

  Buvome privirę cepelinų mylimam dainininkui, dar ir ruginės vieną kitą buteliuką turėjome pavaišinti. Bet, sako, nelaimė jam nutiko, gaila.

 42. sigita parašė:

  ka cia kalbi,atsirado auksinis kardas labai viska zinantis,turbut is pavydo jam taip ir kalbi,daugiau tokiu dainininku,tikras saunuolis,linkejimai surudijusiui kardui ha

 43. Žiniukas parašė:

  Tai kad avarija neregistruota niekur.

 44. Komentatorius parašė:

  Rašysit kodėl FK Mažeikiai nepraėjo licencijavimo?
  „Daugiausiai darbų norint gauti licenciją laukia „Mažeikių“, „Klaipėdos“, „Atlanto“ bei Vilniaus „Polonijos“ ir Kauno „Atleto“. Kitų klubų dokumentacijoje radome mažiau trūkumų“, – sakė L.Zibolis.

 45. auksinis kardas parašė:

  Klausyk Stalone, as geriau sumesciau pinigu ne itin megstamiems negrams, negu bebalsiui klaunukui. Va per visokius rimiskius ir degraduoja musu liaudis.

 46. Silvestras parašė:

  Gal chebra surenkam Rimiškiui ant aparatūros ir baigtas kriukis? Tegu linksmina žmones šis guvus vaikis.

 47. Justina parašė:

  reikėjo Palnosuose salėje pastatyti didelę A.Rimiškio foto, ją apšviesti prožektoriumi ir per diskasukį paleistį jo CD ir problema išspręsta.

 48. Ingrida parašė:

  a tai vairuotojas gal velnio lašų buvo paėmęs ant drąsos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto