A. Žiulpos nušalinimas nuo pareigų pratęstas trims mėnesiams

Alfonso Žiulpos nušalinimas pratęstas dar trims mėnesiams. Nuotr. iš redakcijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė apie Specialiųjų tyrimų tarnybos spalio mėnesį pradėtą tyrimą dėl galimai neskaidriai vykdytų viešųjų pirkimų Mažeikių savivaldybėje. Kyšininkavimu įtariami du valstybės tarnautojai buvo nušalinti nuo pareigų: Sandra Ramanauskienė – šešiems mėnesiams, Alfonsas Žiulpa – dviem mėnesiams. Pastarojo nušalinimas pratęstas dar trims mėnesiams.

A. Žiulpa – Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas. Specialiųjų tyrimų tarnyba informavo Mažeikių rajono savivaldybės administraciją, kad Šiaulių apylinkės teismo 2019 m. gruodžio 20 d. nutartimi trims mėnesiams pratęsiamas Vietinio ūkio skyriaus vedėjo nušalinimas nuo pareigų – nušalinimo terminas skaičiuojamas nuo 2019 m. gruodžio 25 d.
S. Ramanauskienė, Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja, šešiems mėnesiams nušalinta nuo pareigų nuo spalio 24 d.
Savivaldybės administracija informuoja, kad minėtų dviejų skyrių vedėjų pareigas laikinai eina jų pavaduotojai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “A. Žiulpos nušalinimas nuo pareigų pratęstas trims mėnesiams”

 1. Mes parašė:

  Visus seniai vadovaujamcius reikia keisti ir ta Rimkiene sedi kaip pele ziopliu zmoniu isrinkta ir dedasi sau i kapseli ir sypsosi vaiksviodama po istaigas patenkinta nesamones kalbedama .Va taip mes mazeikieciai ir gyvename

 2. Siaip parašė:

  O Tenys sau ramus, sukinejas po namus. Ai pala, jis gi visai, visai nieko nezinojo. Aha, jau va tuoj, tuoj pradesiu tiket…

 3. Turgus parašė:

  Mažeikiuos jau tokie dalikėliai seniai yra ten visi elgiasi taip ..galvojat ,kad pavaduotojai kitaip bus ne pagal viršininkus jie šoko ir šoks ..o kad išsprest problemas gyventojų pasišaipo ..tai visi gyventojai turėtu kilt .ir reikalaut atsakomybės ..ir atsakytu už padarytus nuostolius…

 4. Zeniukas parašė:

  Mazeikiu izymioji trijule,naujosios kartos mokytojai,bent ta boba gedos turetu dar imt kysius,800ha uki turi europines ismokas didziausios sunus transporto firma iri pajamos yra,kryzius jau tiek metu riebioj vietoj su zulpa sedi,juk galetu bent pries senatve sazine islyst,bet mazeikiu bebram vis maza kiek ju buvo visi kazka susivairave del seimos palieka tas valstybines vietas.

 5. DAIVA parašė:

  A.Žiulpa – konservatorius su krikščioniškomis vertybėmis, kuriam yra pareikštas įtarimas dėl didelės vertės kyšio priėmimo. Jei per tiek metų Mažeikių skyriaus konservatorių partija ir jos pirmininkai nesugebėjo šiam valdininkui išaiškinti, kad sąžiningumas, teisingumas yra didelės vertybės, tai labai gerai, kad STT pareigūnų pagalba Vietinio ūkio skyriaus vedėjas A.Žulpa nuo pareigų bus nušalintas 5 mėnesiams. Galbūt, tai yra tas gyvenimo laikotarpis,kai šis valdininkas dar gali (su)stiprinti savo organizmo imuninę sistemą nuo korupcijos viruso? Galbūt po šito įvykio, šį valdininką kiekviename gyvenimo žingsnyje lydės sąžinės jausmas? Prisimins ir kitas krikščioniškas vertybes ? :)

 6. Elze parašė:

  Po sesiu men, vel,, dirbs“, lyg nieko nebuve.

 7. Vis paskutinis parašė:

  Gales toliau katinus šaudyti

 8. Komentatorius parašė:

  Kodėl nusikaltėlius neuždaro į kalėjimą? Čia tik Mažeikiuose taip yra, kada nusikaltėliai laisvėje vaikšto!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto